Kilometreye göre
| Ortalama fiyat | Fiyatların yarısı | İlan | |
|---|---|---|---|
| 0 - 50.000 km | 1.700.000 TL | 1.650.000 - 1.779.000 TL | 18 |
| 50.000 - 100.000 km | 1.523.000 TL | 1.485.000 - 1.575.000 TL | 45 |
| 100.000 - 150.000 km | 1.450.000 TL | 1.370.000 - 1.500.000 TL | 65 |
| 150.000 - 200.000 km | 1.298.500 TL | 1.250.000 - 1.384.000 TL | 43 |
| 200.000 - 250.000 km | 1.235.000 TL | 1.159.000 - 1.349.000 TL | 13 |
| 250.000 km ve üstü | 1.099.999 TL | 985.000 - 1.195.000 TL | 11 |
Diğer model yılları
Boya, değişen ve tramer
645 ilanda hatasız oranı %59, yalnız boyalı %24, değişen parçalı %17. Tramer bilgisi yazan 401 ilanda kaydı olanların oranı %40.
Galeriden ve sahibinden
Sahibinden 231 ilan, ortalama 1.505.000 TL; galeriden 414 ilan, ortalama 1.489.850 TL.
Octavia: diğerleri
- 1.6 TDI 2.495 ilan
- 1.5 e-Tec 425 ilan
- 1.6 322 ilan
- 1.5 TSI 270 ilan
- 1.4 TSI 104 ilan
- 1.2 TSI 103 ilan
- 1.0 TSI 60 ilan
- 1.9 TDI 39 ilan
- 1.6 FSI 37 ilan
- 2.0 TDI 9 ilan
- 2.0 TSI 9 ilan
- 1.8 T 7 ilan
- 1.8 3 ilan
- 2.0 2 ilan
- 2.0 TDSI 2 ilan
Piyasa · Değerle · Karşılaştır · Bu paraya ne alınır? · Değerini koruyan arabalar · Fiyat endeksi · Piyasa sıcaklığı · Bulgular · Haftalık raporlar · Yöntem