Kilometreye göre
| Ortalama fiyat | Fiyatların yarısı | İlan | |
|---|---|---|---|
| 50.000 - 100.000 km | 1.950.000 TL | 1.850.000 - 2.090.000 TL | 25 |
| 100.000 - 150.000 km | 1.770.000 TL | 1.675.000 - 1.875.000 TL | 88 |
| 150.000 - 200.000 km | 1.639.000 TL | 1.490.000 - 1.790.000 TL | 147 |
| 200.000 - 250.000 km | 1.460.000 TL | 1.355.000 - 1.590.000 TL | 96 |
| 250.000 km ve üstü | 1.287.000 TL | 1.165.000 - 1.450.000 TL | 53 |
Diğer model yılları
Boya, değişen ve tramer
2.581 ilanda hatasız oranı %42, yalnız boyalı %30, değişen parçalı %27. Tramer bilgisi yazan 1.386 ilanda kaydı olanların oranı %51.
Galeriden ve sahibinden
Sahibinden 1.141 ilan, ortalama 1.500.000 TL; galeriden 1.440 ilan, ortalama 1.450.000 TL.
Superb: diğerleri
- 1.5 TSI 1.893 ilan
- 1.4 TSI 210 ilan
- 2.0 TDI 155 ilan
- 1.9 TDI 68 ilan
- 2.0 TSI 35 ilan
- 2.5 TDI 7 ilan
- 1.8 T 2 ilan
- 3.6 FSI 2 ilan
Piyasa · Değerle · Karşılaştır · Bu paraya ne alınır? · Değerini koruyan arabalar · Fiyat endeksi · Piyasa sıcaklığı · Bulgular · Haftalık raporlar · Yöntem