Kilometreye göre
| Ortalama fiyat | Fiyatların yarısı | İlan | |
|---|---|---|---|
| 50.000 - 100.000 km | 2.268.000 TL | 2.049.900 - 2.410.000 TL | 36 |
| 100.000 - 150.000 km | 1.990.000 TL | 1.850.000 - 2.195.000 TL | 95 |
| 150.000 - 200.000 km | 1.850.000 TL | 1.699.000 - 1.950.000 TL | 126 |
| 200.000 - 250.000 km | 1.725.000 TL | 1.635.000 - 1.795.000 TL | 49 |
| 250.000 km ve üstü | 1.590.000 TL | 1.470.000 - 1.650.000 TL | 12 |
Diğer model yılları
Boya, değişen ve tramer
2.581 ilanda hatasız oranı %42, yalnız boyalı %30, değişen parçalı %27. Tramer bilgisi yazan 1.386 ilanda kaydı olanların oranı %51.
Galeriden ve sahibinden
Sahibinden 1.141 ilan, ortalama 1.500.000 TL; galeriden 1.440 ilan, ortalama 1.450.000 TL.
Superb: diğerleri
- 1.5 TSI 1.893 ilan
- 1.4 TSI 210 ilan
- 2.0 TDI 155 ilan
- 1.9 TDI 68 ilan
- 2.0 TSI 35 ilan
- 2.5 TDI 7 ilan
- 1.8 T 2 ilan
- 3.6 FSI 2 ilan
Piyasa · Değerle · Karşılaştır · Bu paraya ne alınır? · Değerini koruyan arabalar · Fiyat endeksi · Piyasa sıcaklığı · Bulgular · Haftalık raporlar · Yöntem