Kilometreye göre
| Ortalama fiyat | Fiyatların yarısı | İlan | |
|---|---|---|---|
| 0 - 50.000 km | 1.525.000 TL | 1.480.000 - 1.575.000 TL | 82 |
| 50.000 - 100.000 km | 1.450.000 TL | 1.386.900 - 1.495.000 TL | 287 |
| 100.000 - 150.000 km | 1.350.000 TL | 1.277.500 - 1.405.000 TL | 113 |
| 150.000 - 200.000 km | 1.250.000 TL | 1.175.000 - 1.320.000 TL | 60 |
| 200.000 - 250.000 km | 1.180.000 TL | 1.095.000 - 1.240.000 TL | 24 |
Diğer model yılları
Boya, değişen ve tramer
2.401 ilanda hatasız oranı %69, yalnız boyalı %17, değişen parçalı %14. Tramer bilgisi yazan 1.372 ilanda kaydı olanların oranı %28.
Galeriden ve sahibinden
Sahibinden 1.127 ilan, ortalama 1.575.000 TL; galeriden 1.274 ilan, ortalama 1.499.750 TL. Aynı motor, model yılı, kilometre, vites ve hasar durumunda galeriden ilanlar ortalama %2 ucuz.
Corolla: diğerleri
- 1.6 3.945 ilan
- 1.4 D-4D 3.344 ilan
- 1.8 1.690 ilan
- 1.33 906 ilan
- 1.3 576 ilan
- 1.4 103 ilan
- 1.2 T 26 ilan
- 2.0 D-4D 2 ilan
- 2.2 D-4D 1 ilan
Piyasa · Değerle · Karşılaştır · Bu paraya ne alınır? · Değerini koruyan arabalar · Fiyat endeksi · Piyasa sıcaklığı · Bulgular · Haftalık raporlar · Yöntem