Kilometreye göre
| Ortalama fiyat | Fiyatların yarısı | İlan | |
|---|---|---|---|
| 50.000 - 100.000 km | 1.550.000 TL | 1.450.000 - 1.670.000 TL | 51 |
| 100.000 - 150.000 km | 1.420.000 TL | 1.325.000 - 1.510.000 TL | 128 |
| 150.000 - 200.000 km | 1.315.000 TL | 1.240.000 - 1.385.000 TL | 89 |
| 200.000 - 250.000 km | 1.250.000 TL | 1.145.900 - 1.300.000 TL | 24 |
Diğer model yılları
Boya, değişen ve tramer
1.645 ilanda hatasız oranı %49, yalnız boyalı %29, değişen parçalı %21. Tramer bilgisi yazan 982 ilanda kaydı olanların oranı %41.
Galeriden ve sahibinden
Sahibinden 645 ilan, ortalama 1.495.000 TL; galeriden 1.000 ilan, ortalama 1.565.000 TL. Aynı motor, model yılı, kilometre, vites ve hasar durumunda galeriden ilanlar ortalama %3 ucuz.
Corolla: diğerleri
- 1.6 3.945 ilan
- 1.4 D-4D 3.342 ilan
- 1.5 2.417 ilan
- 1.33 906 ilan
- 1.3 576 ilan
- 1.4 103 ilan
- 1.2 T 26 ilan
- 2.0 D-4D 2 ilan
- 2.2 D-4D 1 ilan
Piyasa · Değerle · Karşılaştır · Bu paraya ne alınır? · Değerini koruyan arabalar · Fiyat endeksi · Piyasa sıcaklığı · Bulgular · Haftalık raporlar · Yöntem