Kilometreye göre
| Ortalama fiyat | Fiyatların yarısı | İlan | |
|---|---|---|---|
| 0 - 50.000 km | 2.080.000 TL | 2.000.000 - 2.219.000 TL | 12 |
| 50.000 - 100.000 km | 1.775.000 TL | 1.649.000 - 1.950.000 TL | 68 |
| 100.000 - 150.000 km | 1.710.000 TL | 1.565.000 - 1.850.000 TL | 99 |
| 150.000 - 200.000 km | 1.550.000 TL | 1.400.000 - 1.695.000 TL | 66 |
| 200.000 - 250.000 km | 1.445.000 TL | 1.385.000 - 1.550.000 TL | 26 |
Diğer model yılları
Boya, değişen ve tramer
2.164 ilanda hatasız oranı %49, yalnız boyalı %24, değişen parçalı %28. Tramer bilgisi yazan 1.184 ilanda kaydı olanların oranı %49.
Galeriden ve sahibinden
Sahibinden 1.122 ilan, ortalama 1.370.000 TL; galeriden 1.042 ilan, ortalama 1.385.000 TL.
Passat: diğerleri
- 1.6 TDI BlueMotion 8.727 ilan
- 1.5 TSI 2.518 ilan
- 2.0 TDI BlueMotion 799 ilan
- 2.0 TDI 521 ilan
- 1.4 TSI 423 ilan
- 1.6 FSI 411 ilan
- 1.9 TDI 363 ilan
- 1.6 309 ilan
- 1.8 T 301 ilan
- 1.8 177 ilan
- 2.0 FSI 95 ilan
- 1.8 TSI 35 ilan
- 2.0 20 ilan
- 2.5 TDI 4 ilan
- 2.0 TFSI 3 ilan
- 2.0 TSI 2 ilan
- 2.8 2 ilan
- 1.6 TD GL 1 ilan
Piyasa · Değerle · Karşılaştır · Bu paraya ne alınır? · Değerini koruyan arabalar · Fiyat endeksi · Piyasa sıcaklığı · Bulgular · Haftalık raporlar · Yöntem