Kilometreye göre
| Ortalama fiyat | Fiyatların yarısı | İlan | |
|---|---|---|---|
| 0 - 50.000 km | 2.950.000 TL | 2.289.000 - 3.299.000 TL | 18 |
| 50.000 - 100.000 km | 2.250.900 TL | 2.000.000 - 2.639.000 TL | 123 |
| 100.000 - 150.000 km | 1.950.000 TL | 1.825.000 - 2.299.000 TL | 241 |
| 150.000 - 200.000 km | 1.820.000 TL | 1.720.000 - 2.099.000 TL | 262 |
| 200.000 - 250.000 km | 1.699.850 TL | 1.558.500 - 1.835.000 TL | 102 |
| 250.000 km ve üstü | 1.650.000 TL | 1.525.000 - 1.850.000 TL | 29 |
Diğer model yılları
Boya, değişen ve tramer
8.638 ilanda hatasız oranı %47, yalnız boyalı %25, değişen parçalı %28. Tramer bilgisi yazan 4.730 ilanda kaydı olanların oranı %46.
Galeriden ve sahibinden
Sahibinden 3.509 ilan, ortalama 1.485.000 TL; galeriden 5.130 ilan, ortalama 1.485.000 TL. Aynı motor, model yılı, kilometre, vites ve hasar durumunda galeriden ilanlar ortalama %1 ucuz.
Passat: diğerleri
- 1.5 TSI 2.517 ilan
- 1.4 TSI BlueMotion 2.176 ilan
- 2.0 TDI BlueMotion 799 ilan
- 2.0 TDI 520 ilan
- 1.4 TSI 423 ilan
- 1.6 FSI 410 ilan
- 1.9 TDI 363 ilan
- 1.6 309 ilan
- 1.8 T 301 ilan
- 1.8 177 ilan
- 2.0 FSI 95 ilan
- 1.8 TSI 35 ilan
- 2.0 20 ilan
- 2.5 TDI 4 ilan
- 2.0 TFSI 3 ilan
- 2.0 TSI 2 ilan
- 2.8 2 ilan
- 1.6 TD GL 1 ilan
Piyasa · Değerle · Karşılaştır · Bu paraya ne alınır? · Değerini koruyan arabalar · Fiyat endeksi · Piyasa sıcaklığı · Bulgular · Haftalık raporlar · Yöntem